Ik was van plan morgen te gaan kijken voor een luipaard gekko, eerst wou ik wat informatie opvangen, ik weet al het een en ander, maar meer info is altijd welkom.
mensen hier die ze bijvoorbeeld hebben?, en zijn het makkelijke beesten.
heb gelezen dat ze in een plastic couver box kunnen is dit ook waar?
info is welkom
Luipaardjes zijn makkelijke beesten. In een curver zou ik ze niet houden, aangezien ze toch warm moeten zitten, en spotjes e.d. lastig te monteren zijn in een curver.
Verder zou ik op een ander forum concretere info gaan zoeken, en niet bij de salamandervereniging. Luipaardgekko's behoren nl. tot de reptielen ;)
Klopt, heb me al ingeschreven op een forum maar daar moet de beheerder je account activeren, dus vandaar dat ik het hier probeerde
Kijk inderdaad op forums die hun specialiteit hebben op het gebied van reptielen. Heb deze dieren jaren gehad, idd leuke en makkelijke dieren. Tip die ik je meegeef, haal dieren bij een liefhebber die ze gekweekt heeft. En NIET in een dierenwinkel.
Oke, kan je me misschien ook wat meer vertellen over het houden?, ik zag dat ze tussen 25-35 graden moesten hoe is dit zonder warmte lamp het beste aan te raden?
Ik raad het gebruik van warmte lampen alleen maar aan. Deze dieren verdienen dat ook omdat ze deze spot gebruiken om lekker te zonnen, dat mag je ze in mijn mening niet afnemen.
Voor de rest even een standaard caresheet lezen, dan kan het niet misgaan.
oke dan ga ik toch eerst maar eens een terrarium aanschaffen zodat er een warmte lamp in kan
Ik heb ze zelf ook gehouden, totdat mijn allergie op ging spelen. Ik vind de caresheet van Tamara en Roel wel een goede. Kijk op http://www.gekkomania.nl/ en klik op caresheet. Er zijn er uiteraard nog veel meer te vinden, maar ze komen allemaal redelijk overeen.